Speciāliste būdama arī cilvēku masiere, ar zirgu masāžu nodarbojos kopš 2012. gada sākuma, praksē izmantojot apgūtās metodes studijās Lielbritānijā un Polijā. Kā saka pati Zane: “Man tā nav tikai ikdienas profesija, bet arī aicinājums un hobijs vienlaicīgi –  spēja palīdzēt zirgiem būt kustīgākiem un veselākiem man sniedz milzīgu gandarījumu.”

Zanes izglītība ietver
1) Masterson Method Certified Practicioner (https://www.mastersonmethod.com)
2) EEBW – Equinology Equine Body Worker (https://www.equinology.com)
3) Privātas mācības pie zviedru zirgu rehabitoloģes Lee Hollen Varšavā.

Savas zināšanas jau ilglaicīgā periodā izmanto masāžās, kuras veic arī kluba zirgiem, palīdzot gan tiem, kuri nopietni gatavojas sacensībām, gan tiem, kuri tikai apmāca mazākos, nepieredzējušākos un “zaļākos” jātniekus.

http://masierezane.mozello.lv/

 

 


 
Ķeguma privātās klīnikas privātpraktizējošs veterinārārsts un diplomēts dzīvnieku ārsts, ar kluba biedru zirgiem strādā kopš 2015.gada.

Kristapa izglītība ietver:
1) Smiltenes Tehnikums – veterinārais feldšeris
2) Latvijas Lauksaimnieības universitāte – Veterinārmedicīnas fakultāte

Veterinārārsts ir Latvijas veterinārārstu biedrības valdes loceklis kopš 2015. gada

Vairākus gadus atpakaļ Kristaps Cēsu un Vidzemes ziņām stāstīja:”Telefons veterinārārstam var zvanīt 24 stundas diennaktī, ja gribi būt labs mediķis un palīgs saimniekam un viņa dzīvniekiem, strādāsi visu laiku.”

Veterinārārsts ir viens no kluba speciālistiem, kurš palīdzības sniegšanā neatsaka. Katru reizi palīdzēs gan zirgu saimniekiem, gan četrkājainajiem sportistiem, cik ir viņa spēkos.

 


Philipp Lomax

Philipp Lomax

Filips Lomaks

Vācijas zirgu fizioterapeits, kur intensīvās studijas apguvis Baiernā prestižajā “Equinus-Schule”.  Kā praktizējošs zirgu fizioterapeits sācis strādāt jau 2004. gadā.

Filips strādā ar dažādām terapeitiskām metodēm, kas vienmēr tiek maksimāli pietuvināta zirga labklājībai un ir individuāli izvēlētas katram zirgam.

Galvenās vadlīnijas, ar kādām fizioterapeits strādā ir: holistiska, personalizēta, un tuvas darbības zirga labsajūtai.

Vācu speciālists fokusējas uz labu ilgtermiņa veselību, sportisko sniegumu, zirga labklājību.

https://www.equinephysio.de/