Donnerwelle

Donnerwelle

Latvijas šķirnes ķēve dzimusi 2003.gada 21. februārī. Īpašnieks ir Krīgeru ģimene. Zirgs ir pašu audzēts. Donnerwellei ir vācu Hanoveres-Holšteinas zirgu asins. Tēvs ir Hanoveres šķirnes ērzelis Donnerbube II, kura tēvs ir viens no Vācijas slavenākajiem ērzeļiem Donnerhall. Māte- Vaina bija zirgaudzētavas „Tērvete” ķēve. Viņas tēvs –Vandāls, māte Andromēda II. Donnerwelle ir sagatavota iejādes disciplīnā un startē Mazās Balvas līmenī un Vidējās I Balvas līmenī ar jātnieci Gundegu Krīgeri.

 

 


Bolero Del

Bolero DEL

Tīrs spāņu šķirnes ērzelis, kurš dzimis 2005. gada 19. aprīlī. Īpašniece ir Laila Čepāne, kura zirgu iegādājās Spānijā un to transportēja uz Latviju 2016. gada vasarā. Bolero DEL ir Spānijā sertificēts vaislas ērzelis. Zirgs ir sagatavots iejādes disciplīnai III shēmas līmenī un ir kā skolotājs saimniecei Lailai. Bolero arī startē iejādes sacensībās nacionālajā līmenī Latvijā ar jātnieci Gundegu Krīgeri, gūstot patīkamus rezultātus.

 

 


 

Cauper Currency (Coleo x Charlotte)

Cauper Currency

Latvijas šķirnes ērzelis. Dzimis 2004. gada  17. aprīlī. Īpašnieks ir Krīgeru ģimene. Ērzelis ir dzimis BDR “Zelta pakavs”. Tēvs ir Vācijā un Latvijā sertificēts Holšteinas šķirnes ērzelis Coleo, kura tēvs ir slavenais Contender, māte Latvijā dzimusi Latvijas šķirnes ķēve  Charlotte, kuras tēvs ir Calvados 87 ar Vestfāles asinīm . Cauper Currency patreiz gatavojas savai sporta karjerai trenējoties gan konkūra , gan iejādes disciplīnās. Viņu sporta dzīvei gatavo Gundega Krīgere.

 


 

 

Brooklyn`s Balerina (Bolero DEL x Donnerwelle)

Brooklyn`s Balerina

2018. gada 28.aprīlī Donerwelle kļuva par māmiņu starpšķirnes krustojuma ķēvei Brooklyn`s Balerina.  Īpašnieks ir Krīgeru ģimene. Zirgs ir pašu audzēts. Tēvs ir spāņu šķirnes ērzelis Bolero DEL, māte ir Donnerwelle, kura ir startējusi Baltijas valstīs  Mazās Balvas un Vidējās balvas I līmenī. Donnerwelles vecaistēvs ir viens no slavenākajiem Vācijas ērzeļiem Donerhall.